V Brodě jsme prohráli rozdílem třídy.

ub

Orel UB – Pitín 6:2 (3:1)

Branky: 44., 79., 88. Gášek L., 29. (p), 56. (p) Meindlschmid P., 9. Mikláš J. – 6. Staněk Š., 82. Kozubík J. ŽK: 48. Keňo F. – 31. Kuchař M. Diváci: 50.

Rozhodčí: Tomáš Tureček – Petr Hodic (laik), Pavel Berčík (laik).

Orel UB: Kubiš D. – Smolčák R., Skřivánek V., Popelka L. (43. Keňo F.), Mikláš J. (67. Popelka J.), Meindlschmid P., Konrád P., Josefík Ot. (61. Bujáček P.), Havlík J., Gureň M., Gášek L.

Trenér: Pavel Tinka.

Pitín: Berčík P. – Urbánek P., Staněk Š. (69. Holík K.), Spáčil Z., Schäffer P., Maňas M., Kuchař M., Kozubík J., Kozubík A., Bureš M., Bor B. (63. Savara A.).

Trenér: Marek Kúdela.

Na začátku utkání jsme byli lepším mužstvem a již v 6.minutě jsme se radovali z vedení,po samostatné akci se prosadil Staněk.Bohužel vedení jsme dlouho neudrželi a po zbytečné naší chybě se ocitl sám před brankářem Mikláš a srovnal skóre.Od té doby se hra vyrovnala a hrálo se bez šancí.Za zmínku stojí pouze únik Kuby Kozubíka,který se dostal za domácí obranu,bohužel šanci zmařil včasným vyběhnutím brankář Kubiš(který mimochodem v letech 1994-1996 oblékal dres Pitína).Pak přišla 29. minuta a po zbytečném zákroku Maňase se kopala penalta,kterou domácí hráč s přehledem proměnil.Když už se pomalu blížil poločas,tak jsme propadli na levé straně ,utekl nám Gášek a svůj únik i s trochou štěstí dokázal proměnit v třetí branku domácích.Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná ,ale my jsme pokračovali ve vyrábění doslova strašidelných chyb.Po jedné z nich a naší neschopnosti odkopnout míč pryč ze šestnáctky byl faulován domácí hráč a kopala se druhá penalta,kterou Meindlschmid opět bez problémů proměnil.Další branka padla po další zbytečné ztrátě před šestnáctkou,míče se zmocnil Gášek a pěknou střelou nedal Pajovi šanci.V 82.minutě jsme se dočkali snížení zásluhou Kuby Kozubíka,který nadvakrát překonal domácího brankáře.Poslední slovo měli ale domácí,v 88.minutě se po pěkné kolmici dostal za obranu Gášek a zkompletoval svůj hattrick.Fotky z utkání naleznete na http://hriboloid.rajce.idnes.cz/Uhersky_Brod_-_Pitin_8._10._2016/ . V dalším kole přivítáme v posledním domácím utkání mužstvo Vlčnova B,začátek utkání je v nedělu 16.10 ve 14:30.

Přípravka hrála na Starém Hrozenkově a zvítězila 6:3(2:0) Štěpán Jál 2,Radek Krahula 2,Šimon Chmela a Petr Kavka.V dalším kole hraje v sobotu 15.10ve 14:00 na domácím hřišti proti Rudicím.

Žáci hráli stejně jak muži v Uherském Brodě s místním Orlem a v boji o čelo tabulky prohráli 2:3(0:0) Erik Bulejko 2.Zápas s Dolním Němčí B,který se měl odehrát v nedělu 16.10 ve 12:00, je odložený na 26.10 v 16:00.