O vítězství na Hrozenkově rozhodl jediný gól.

ŽK: 85. Michalčík P. – 33. Domorád P.. Diváci: 72.

Rozhodčí: Václav Mahdal – Tomáš Keňo (laik), Pavel Berčík (laik).

St. Hrozenkov: Sedlačík P. – Straka M., Ostravský F. (53. Husařík R.), Králík M., Janíček P., Husařík M., Breznický R., Breznický P., Blaho T., Bečar T., Hodulík K. (71. Michalčík P.).

Trenér: neuveden.

Pitín: Berčík P. – Urbánek P., Staněk Š., Spáčil Z., Schäffer P., Mlček T., Lukáš D., Kuchař M. (9. Holík K.,88.Savara), Domorád P., Čuč R., Bureš M.

Trenér: Marek Kúdela.

Po domácím remízovém utkání s Nezdenicemi jsme zajížděli v dalším kole na Kopanice,přesněji do Starého Hrozenkova,který v prvním kole utrpěl debakl na půdě Hradčovic 0:13.Na těžkém terénu se zbytky posečené trávy a za čerstvého větru nás nečekal snadný zápas.První poločas jsme hráli proti větru a hra byla poměrně vyrovnaná,ale domácí jsme do nějakých větších šancí nepustili.Naopak my jsme se dostali do několika gólovek,aktivitou hýřil zejména ¨odpočatý¨ Ráďa Čuč.Bohužel ani jednu ze svých šancí neproměnil.Když už se mu to podařilo a pěknou hlavičkou rozvlnil síť za soupeřový brankářem,byl proti asistent rozhodčího,který signalizoval ofsajd.Do kabin se šlo teda za stavu 0:0.Ve druhém poločase jsme přidali na aktivitě a i s pomocí větru jsme se usadili na domácí polovině,bohužel s koncovkou jsme byli na štíru.Nakonec jsme se přece jen dočkali.V 81.minutě vybojoval míč dobře hrající Čuč,přešel přes 2 hráče soupeře a přihrávkou vybídl ke skórování Pacu Urbánka,který střelou k levé tyčce konečně překonal domácího brankáře.Domácí měli ještě jednu nebezpečnou střelu,kterou však Paja jistě lapil.Zápas tak skončil naším nejtěsnějším vítězstvím.V dalším kole se utkáme na domácím hřišti s Hradčovicemi,zápas se hraje v nedělu 23.4 v 16:00.

Žáci hráli v Havřicích a vyhráli 9:1(4:1) Miloš Klimeš 4,Erik Bulejko 2,Michal Machala,Matyáš Liška,Kuba Klimeš.Další zápas hrají v sobotu v 15:00 na domácím hřišti proti Březové,začátek utkání je v 15:00

Přípravka svůj zápas s Vlčnovem má odložený na 27.4,v sobotu 22.4 hrají na Březové,začátek zápasu je v 11:00