branky:48.Vrba M.-9.Staněk Š.,35.Schäffer P.,37.Schäffer P.

ŽK:33.Kaniok R.,42.Hanák L.- 19.Kozubík A. Diváci:30

rozhodčí: Lukáš Mikulka- Hynek Šenkeřík(laik),Pavel Berčík(laik)

Přečkovice:Hart Š.-Vrba M.,Slezák D.(46.Tureček Z.),Slánský M.,Procházka M.,Pavlík L.,Kaniok R.,Hodulík R.(80.Urbánek D.),Hanák L.,Bezruč M.,Klepš M.(68.Kotrla M) trenér:Kaniok Radek

Pitín:Berčík P.-Spáčil Z.,Staněk Š.,Schäffer P.,Lukáš D.,Kuchař M.,Kozubík A.(75.Gabrhel P.),Divila J.(67.Holík K.),Čuč R.,Bor B.(46.Savara A.),Matoušek M.(46.Slezák K.) trenér: Kúdela Marek

Do nové sezóny 2017/2018 jsme vstoupili takřka bez nějaké přípravy a bez dvou hráčů, kteří se rozhodli náš tým opustit. Zbyněk Trllo i Martin Bureš se rozhodli odejít do Rudimova. Během přípravy jsme odehráli pouze jedno přátelské utkání s Rudimovem (4:3), absolvovali jeden trénink před MÚ v Přečkovicích a podařilo se nám přivést dva hráče Michala Matouška a Karla Slezáka.Družební dvojutkání se Šajdíkovými Humenci trenér nepočítá, jelikož to spíš bral pro hráče jako odreagování po sezóně.

První mistrovské utkání nás čekalo tam, kde celá minulá sezóna skončila a to na hřišti v nedalekých Přečkovicích. Samotné utkání se hrálo i přes déšť na tvrdém, hrbolatém a malém hřišti, na což nejsme z domácích zápasů zvyklí. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a v 8. minutě jsme po krásné akci na jejímž konci byl přihrávající Radim Čuč a zakončující Štěpán Staněk otevřeli skóre – 0:1. Po gólu domácí přidali a na malém hřišti se bojovalo o každý metr,o každý míč a oba týmy se dostávali do pološancí. Ve 35. minutě se na šestnáctce dostal k míči kapitán Paja Schäffer a krásnou střelu napálil na zadní tyč, brankář ten moment byl pouze přihlížejícím divákem – 0:2. Za pár okamžiků se skóre měnilo už potřetí a opět u toho byl náš kapitán Paja Schäffer, kdy svým důrazem ve vápně dorazil na brankové čáře poskakující míč po střele Adama Kozubíka do sítě – 0:3. Tato branka nás poměrně uklidnila a soupeře jsme až na pár výpadů k ničemu nepustili, naopak jsme mohli ještě další branky přidat. Do druhého poločasu jsme zřejmě zůstali myšlenkami v šatně a po pár minutách a naší velké chybě jsme na malém vápně nechali domácí snížit 1:3. Naštěstí jsme začali zase bojovat a zase si vytvářeli více příležitostí, nejdříve Staněk trefil břevno, poté chybělo více štěstí Pavlu Schäfferovi, aby dovršil Hattrick. Jak praví staré pravidlo: „nedáš, dostaneš!“ v našem případě to neplatilo a soupeři snížení sebral svým skvělým zákrokem Berčík. Zbytek utkání, i když nás soupeř zatlačil, jsme si už pohlídali a odvezli jsme si zasloužené 3 body. Teď je potřeba je potvrdit i doma!

Další zápas sehrajeme v nedělu 13.8.2017 na domácím hřišti proti Suché Lozi,začátek utkání je v 17:00