Branky: 36. (p) Slovák J., 75. Meindlschmid P.

ŽK: 60. Kuchař M. – 38. Machala R. Diváci: 60.

Rozhodčí: Josef Zámečník – Marek Kúdela (laik), Martin Polách (laik).

Pitín: Berčík P. – Urbánek P., Staněk Š. (46. Gabrhel P.), Spáčil Z., Schäffer P., Savara A., Lukáš D., Kuchař M., Čuč R., Bureš M., Krejzlík T.

Trenér: neuveden.

Orel UB: Maršálek M. – Slovák J. (46. Moravanský T.), Popelka L., Meindlschmid P., Machala R. (46. Jurča V.), Konrád P. (83. Keňo F.), Hroch M., Gureň M., Gášek L., Durďák V., Durďák T. (46. Adámek R.).

Trenér: Tomáš Moravanský.

Ve druhém domácím zápase v řadě jsme chtěli konečně bodovat.Od začátku jsme byli aktivnější,bohužel bez výraznějších šancí.Když už jsme se dostali k zakončení,tak nám střely dobře zblokovali hostující obránci,nebo byl na místě pozorný gólman soupeře.Ve 36.minutě faulovala naše obrana hráče hostí a nabídnutou šanci v podobě pokutového kopu využil ke vstřelení vedoucího gólu Slovák.Ve druhém poločase jsme se snažili o vyrovnání,ale celý zápas nás trápilo hodně nepřesností ve hře,díky kterým jsme až moc snadno ztráceli jednoduché míče.Hosté i s vidinou náskoku nikam nepospíchali a tak celková hra byla taková nemastná,neslaná.V 75.minutě se ocitl sám před naším brankářem Meindlschmid a po kličce gólmanovi vstřelil druhý gól.Ve zbytku zápasu se už nic podstatného neodehrálo a tak i třetí jarní zápas skončil naší porážkou.

Svou soutěž zahájili už i žáci a v Hradčovicích zvítězili 8:2(4:1) Erik Bulejko 4,Miloš Klimeš 2,Michal Machala a Michal Vrba.Další utkání hrají žáci v nedělu 22.4 doma proti Rudicím,začátek je v 10:30.

Přípravka hrála doma s Vlčnovem a po boji zvítězila 7:6(3:3)Štěpán Jál 4 a Honza Janůj 3.Další zápas hraje přípravka v sobotu v 11:00 na Březové.